Forumul clasei a V-a A
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul clasei a V-a A

Forumul clasei a V-a A de la scoala
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj

In jos 
4 participan?i

Care este cel mai bun fotbalist de la C.F.R Cluj?
Semedo
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap50%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Dubarbier
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Culio
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap25%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Tony
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fabbiani
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Panin
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Trica
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap25%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Sousa
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dani
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Cadu
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jose
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Leao
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hirshfield
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Didi
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ruiz
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Stancioiu
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nuno Claro
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_lcap0%Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Dani
Admin 2
Admin 2
Dani


Numarul mesajelor : 119
Varsta : 28
Localizare : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 23/01/2008

Foaie de personaj
Fazan: Fazan

Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Empty
MesajSubiect: Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj   Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 7:10 pm

Aici vom vorbi despre cei mai buni jucatori ai C.F.R-ului.Distractie placuta.
Sus In jos
https://clasa5a.all-up.com
Alexandra
Sef clasa
Sef clasa
Alexandra


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 28
Data de inscriere : 29/01/2008

Foaie de personaj
Fazan: Fazan

Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj   Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 7:29 pm

Yo nu aleg pa niciunu pt k yo nu pre kred k ei is buni lol!
Sus In jos
https://clasa5a.all-up.com
Lucia Diana




Numarul mesajelor : 24
Varsta : 28
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 23/01/2008

Foaie de personaj
Fazan: Fazan

Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj   Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 7:55 pm

scz nu tin cu CFR lol! asa k nu votez pe NICIUNUL! lol!
Sus In jos
https://clasa5a.all-up.com
Adina
Admin
Adina


Numarul mesajelor : 131
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 21/01/2008

Foaie de personaj
Fazan: F

Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj   Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 1:13 am

Io l`am ales pe Trica .. chiar daca imi place cum joaca si Tony, Fabiani si Culio .. mi se pare k tot Trica ii cel mai bun. in ultimu timp o inceput sa`mi placa cum joaca Ruiz .. hai k`l pun si pe el in sondaj Wink bine o facut cfr`u k l`o adus pe Ruiz la cluj ... o dat numa vreo 2 goluri da cele mai importante si exact cand era nevoie de ele Twisted Evil Cool

affraid semedo ... 50%? nu pot sa cred .. si mie mi`o placut cum o jucat Semedu da chiar dak are viteza ... n`are tehnica No ma enerveaza cand ceilalti tot la semedo sau la dubarbier trimit mingea .. trec peste faza de constructie si de o gramada de ori, semedu ori pierde mingea, ori nu ajunge la ea, ori o scapa in aut No

deci dupa parerea mea, cei mai buni jucatori de la cfr is [in ordine, fara portari]:
Trica
Fabiani
Didi [pacat k s`o accidentat]
Culio
Tony
si chiar ultimu ... Ruiz

Cel mai bun portar, normal k Stancioiu Smile
Sus In jos
https://clasa5a.all-up.com
Dani
Admin 2
Admin 2
Dani


Numarul mesajelor : 119
Varsta : 28
Localizare : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 23/01/2008

Foaie de personaj
Fazan: Fazan

Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj   Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 8:48 am

Adina!!!!!!!!!!!!Tie iti mai place da purcelu' ala de Fabbiani??????N-ai vazut ce meciuri slabe o facut.......????????Doamne da' sa il ia Becali ca pi atunci o sa se aranjeze si mai mult ........
Sus In jos
https://clasa5a.all-up.com
Continut sponsorizat





Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj   Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai bun jucator de fotbal de la C.F.R Cluj
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre C.F.R 1907 Cluj
» alb-negru
» Fotbal
» Cea mai buna echipa de fotbal
» "U" Cluj

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul clasei a V-a A :: Clasa a V-a A :: Pauza :: Sport-
Mergi direct la: